top of page

Výhody elektronickej vložky FAB ENTR

Už žiadne kľúče

Inteligentný motorický zámok FAB ENTR môžete ovládať pomocou svojho smartfónu, tabletu, PIN klávesnice alebo odtlačkom vášho prsta.

Bez káblov

Motorický zámok FAB ENTR sa napája výkonnou a ekologicky šetrnou batériou, ktorá má výdrž až 3 mesiace. V mobilnej aplikácii môžete sledovať stav batérie a v prípade nutnosti batériu dobiť drôtovou alebo bezdrôtovou nabíjačkou.

Bezdrôtové príslušenstvo

Rovnako ako cylindrická vložka FAB ENTR, tak aj PIN klávesnica, diaľkové ovládanie a čítačka prstov nepotrebuje na svoju inštaláciu a ovládanie žiadne káble.

Automatické uzamknutie dverí

Odchádzate z domu v zhone a nie ste si istí, či ste zamkli dvere? Vďaka možnosti režimu automatického uzamknutia dverí budete mať istotu, že sa po vašom odchode dvere vždy uzamknú.

Jednoduchá inštalácia

Vďaka kombinácii revolučných technológií a motorickej cylindrickej vložky FAB 2000 nie je na inštaláciu inteligentného zámku FAB ENTR nutný žiadny zásah do dverí. Pri inštalácii môžete postupovať ako pri štandardnej výmene vložky. Motorický zámok FAB ENTR vyzerá z vonkajšej strany dverí len ako obyčajný zámok.

Maximálne bezpečie

Motorická funkcia zámku a automatická detekcia zatvorenia dverí zaistí, že dvere budú vždy uzamknuté a teda bezpečné. Navyše kombináciou s cylindrickou vložkou FAB 2000 v 4. bezpečnostnej triede vytvoríte bezpečný prístupový systém k vášmu domu

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

FAB ENTR

DIAĽKOVO OVLÁDANÝ ZÁMOK FAB ENTR

 

Strácate vy alebo vaše deti kľúče? Zabúdate pri odchode z domu zamykať? Chcete umožniť prístup do vášho domu svojim známym napríklad počas dovolenky, ale neriskovať stratu kľúčov?

 

Všetky tieto požiadavky rieši inteligentný motorický zámok FAB ENTR, ktorý vám umožní ovládať dvere priamo z vášho smartfónu či tabletu, pomocou PIN klávesnice, odtlačku prsta alebo diaľkovým ovládaním.

 

Užívajte si výhody inteligentného zámku a vytvorte zo svojich obyčajných dverí "inteligentné dvere".

 

bottom of page