top of page

SYSTÉM GENERÁLNEHO KĽÚČA

O SYSTÉME

 

Obhliadka a zameranie uzamykacieho systému je zadarmo. Dohodnite si termín na +421948507086. Cena vložky v uzamykacom systéme je porovnateľná s cenou samostatnej bezpečnostnej vložky. Systém generálneho a hlavného kľúča umožňuje jedným bezpečnostným kľúčom uzamknúť ľubovoľný počet dverí, visiacich a prídavných zámkov a súčasne poskytuje možnosť určiť, ktoré osoby môžu do jednotlivých miestností vstupovať.

 

PRE KOHO JE SYSTÉM URČENÝ
 

Bytové domy - so spoločnými priestormi, s priestormi vyhradenými iba pre istý okruh osôb a s bytmi pre jednotlivcov. Podnikateľské subjekty - systém hlavného a generálneho kľúča je využívaný najmä vo firmách, hoteloch, veľkých spoločnostiach...

Súkromné osoby - uplatnenie v domácnostiach, ktoré potrebujú selektovať prístup členov rodiny, prípadne zamestnancov.

 

 

VÝHODY SYSTÉMU HLAVNÉHO A GENERÁLNEHO KĽÚČA

 

Jeden kľúč namiesto celého zväzku - jeden kľúč dokáže otvoriť všetky dvere, do ktorých má osoba povolený vstup - zbavíte sa množstva kľúčov, ako aj hľadania toho správneho.

 

Jednoduchšia evidencia kľúčov - s aplikáciou systému získate podrobný rozpis zhotovených kľúčov a ich prístupové práva. Minimalizácia počtu kľúčov uľahčuje kontrolu.

 

Prehľad o prístupových právach - na základe prístupových práv riadite prístup osôb do priestorov. Rozpis práv umožňuje detailný prehľad o tom, kto a kam má prístup.

 

Vysoká úroveň zabezpečenia - bezpečnostné vložky s ochrannými prvkami zabránia násilným pokusom o vlámanie.

Ochrana kľúčov proti kopírovaniu - kľúče je možné objednávať iba u správcu systému, a to po predložení príslušnej bezpečnostnej karty. V ponuke sú aj bezpečnostné vložky s celosvetovou ochranou kľúčov.

bottom of page